Hemen FOTOKRİTİK bölümündeki fotoğraflardan bir fotoğraf seçin ve detaylı yorumunuzu yazarak bize bu formla gönderin.

  • FOTOKRİTİK Detaylı Yorumlarda siz de görev alın
  • Bilgi birikiminizi paylaşın, fotoğrafçıların gelişimine katkı verin
  • Yapıcı yorumlarla fotoğrafın gelişimine siz de destek olun
  • FOTOKRİTİK Detaylı yorumunuz özgeçmişinizle size özel yorum olarak sitede yayınlansın
  • Her ay bir yorum gönderebilirsiniz

FOTOKRİTİK detaylı yorumunuzu text dosyası olarak hazırlayın ve kısa özgeçmişinizi ekleyip buradan yükleyiniz. Kendinizin profil / avatar fotoğrafınızı eklemeyi unutmayınız.

Siteye kayıtlı olduğunuz mail adresinizi yazınız.
Detaylı yorum yaptığınız fotoğrafın linkini ekleyiniz.
-21 yaşını dolduran her fotoğrafçı/eğitmen/sanatçı FOTOKRİTİK Göndermek için başvuru yapabilir.

-FOTOKRİTİK detaylı yorum yapma başvuruları dil,din,ırk, cinsiyet ayırmaksızın her devletten/milletten olabilir. Uluslararası kimliği ile MASTERFOTOTIM bunu desteklemektedir.

-FOTOKRİTİK detaylı yorumlar Türkçe ve/veya İngilizce yapılabilir.

-Gönderimi yapılacak Fototkritik detaylı yorumun yapıldığı/ilgili fotoğrafın linkini mutlaka belirtmeniz gereklidir.

-Detaylı yorumlar sadece FOTOKRİTİK yoruma açık kategorisindeki fotoğraflardan seçilmelidir.

-Detaylı yorumlar yapıcı ve geliştirici yönde olmalı, sadece hataları belirtmekle kalmayıp, başarıya ulaştıracak yönde geliştirici olmalıdır.

-Detaylı yorumlar başarılı fotoğrafları da yorumlamalıdır ve başarıyı getiren detaylar açıklarak dikkat çekilmelidir.

-Detaylı yorumlar siyasi ifadelerden uzak, kanunlara aykırı olmayan, ahlak kurallarına uygun, kişileri rencide etmeyen, suçlamada bulunmayan, kırıcı olmayan bir dille yazılmalıdır. Aksi şekilde hazırlanan/yazılan detaylı yorumlar yayınlanmayacaktır.

-Detaylı yorumların site editörleri tarafından incelenmesi sonrası yayınlanma onayı çıkabileceği gibi, yorumun yayınlanmama kararı da verilebilecektir.Site yönetiminin kararına itiraz hakkı yoktur.

-Her yorumcunun; detaylı yorum koşullarını sağlayan ve site yönetiminin onayından geçen 1 adet yorumu ayda bir kez yayınlabilecektir.

-Detaylı yorumlar sitemize yüklenme/gönderilme sırasına göre yayınlanacaktır. İstisnai olarak birbirine yakın konudaki yorumların, aynı fotoğrafa ait farklı yorumların, birbirine benzer fotoğraflara yapılan yorumların; sıralamayı bozarak/değiştirerek farklı tarihlerde yayınlanması kararı ve/veya ertelenebilme hakkı Masterfototim site yönetiminindir.

-FOTOKRİTİK GÖNDER bölümüne başvuruda bulunan üye; FOTOKRİTİK Detaylı yorum yazısı için  her hangi bir ücret ve/veya tazminat talep etmeyeceğini açıkça beyan etmiş ve kabul etmiş olacaktır.

-MasterFototim sitesine gönderilen/yüklenen/yayınlanan Detaylı Yorumlara kesinlikle ücret ödenmeyecektir. Detaylı yorum gönderen her üye, yorum yayınından dolayı her hangi bir telif hakkı vb ücret talep etmeyeceğini açıkça beyan etmiş ve kabul etmiş olacaktır.

-Sitede yayınlanmış detaylı yorumların kaldırılması taleplerinde: Yorumu yazan kişinin yayın hakkında fikir değiştirmesi veya fotoğraf sahibinin fotoğrafına yapılan yorumu kaldırmak istemesi durumunda ve/veya her hangi bir nedenle yayından kaldırılması talebi site yönetimince değerlendirilerek olumlu veya olumsuz bir karara bağlanacaktır. Talepte bulunulan detaylı yorum kaldırma talebine site yönetimince verilecek; yayından kaldırma veya kaldırmama kararına itiraz hakkı yoktur. Site yönetiminin kararı kesindir.

-Masterfototim kuralları değiştirme hakkına her zaman, her şekilde sahiptir. Kural değişikliklerini kontrol etmek başvuru sahibinin sorumluluğundadır. Masterfototim herhangi bir duyuru yapmak zorunda değildir. Kural değişiklikleri geriye dönük uygulanamaz.

-Her Fototim EDİTÖR ödemesi ile editörlüğe başladığınızda, bu kuralları okuyup anladığınızı ve kuralları kabul ettiğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz.
=